Eşya Depolama Ücretleri

Depolama ücretleri konusunda internet üzerinde yapılan araştırmalar ev eşya depolama fiyatları konusunda bilgi edinmek isteyen kişiler tarafından yapılmaktadır. Firmamız Albayrak Eşya Depolama nakliye ve lojistik sektöründe edindiği tecrübeler neticesinde depolama ücretleri konusunda da en uygun teklifleri müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız Albayrak Eşya Depolama ekonomik zorluğun yoğun olduğu zamanlarda olduğu gibi günümüzde de müşterilerinin bütçesine hitap etmeyi hedeflemektedir. En entegre depolama hizmetlerini piyasada en makul fiyatlar üzerinden almak için muhakkak iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


ev eşyası depolama fiyatları istanbul ev eşyası depolama fiyatları

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama hizmeti İstanbul şehrinde özellikle pandemi sürecinden sonra fiyatları sürekli güncellenen sektörler arasında yer almaktadır. Bunun sebebi artan taleplerle beraber sektörde halen ciddi anlamda açığın ve niteliksiz firmanın bulunmasıdır.

Albayrak Eşya Depolama çeşitli nakliye ve depolama hizmetlerinde sektörde 25 yıldan fazla tecrübe kazanmış, uzmanlaşmış bir şirkettir. Eşyalarınızı rahat ve güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olacak eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Hizmetlerimiz ayrıca depolama sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir olasılığın tazminini kapsayan sigortayı da içermektedir. Bu nedenle eşyalarınız bizimle %100 güvendedir.

 

İstanbul Eşya Depolama Ücretleri

İstanbul eşya depolama ücretleri minimum 70 TL’den başlayarak eşyanın hacmi ve depolama süresine göre 800 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Depolama ücretleri 2023 yılında İstanbul genelinde ekstra bir artış beklenmemektedir. Döviz kurlarının artışına rağmen firma olarak sabit fiyatlandırma politikasını benimsemekteyiz.

Profesyonel olarak sunduğumuz depolama hizmetleri ağırlıklı olarak evsel, endüstriyel, mobilya ve diğer eşyalarına yönelik olup, teçhiz ettiğimiz tam entegre depomuzda sağlanmaktadır. Sizlerin ve eşyalarınızın sağlığını, güvenliğini göz önünde bulundurduğumuzdan dolayı depomuzda her şey hijyenik ve nizami bir düzene sahiptir.

Bu avantajlarımıza rağmen Albayrak Eşya Depolama olarak firmamızın fiyat politikası tamamen müşterilerinin ekonomik seviyelerine göre belirlenmiştir.

2023 Eşya Depolama Ücretleri;

2023 yılında İstanbul genelinde firmamızın uygulamayı planladığı eşya depolama ücretleri fiyat tarifesi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Depolama fiyatları müşterilerimiz tarafından talep edilen ekstralar hariç standart hizmetler baz alınarak listelenmiştir. Bununla beraber nakliye, uzaklık, depolama süresi, ekstra talepler eksperlerimiz tarafından değerlendirilerek size özel teklifler iletebiliriz.

Ev ve ofis eşyası başta olmak üzere her türlü eşyanın kıymetini en az sizin kadar önemsiyor ve sizlere en sağlıklı, nitelikli hizmeti sunmayı ilke ediniyoruz.


ev eşyası depolama istanbul Ücretler ev eşyası depolama Ücretler

2023 Eşya Depolama Ücretleri Sıkça Sorulanlar

Özellikle ilk defa bu hizmeti alacak olanların tedirginliğini anlıyor ve müşterilerimizin merak ettiklerini kısaca cevaplandırmak istiyoruz. 2022 eşya depolama ücretleri internet ortamında karşınıza çıkan fiyatlarla farklılık gösterebilir. Bunun sebebi bazı firmaların fiyatları şişirerek hizmet kalitesinin üst seviyede olduğu imajını sunması veya bazılarının da fiyatları aşırı düşürerek müşteri çekme çabasından kaynaklanmaktadır.

Firma olarak iki politikayı da yanlış buluyor ve profesyonel, kaliteli hizmeti en makul fiyatlarla müşteriye sunmanın doğru olduğuna inanıyoruz. Bizlere bu politikayı benimseten şey ise sektörde edindiğimiz tecrübe ve sonunun oldukça üzücü bittiğine şahit olduğumuz yüzlerce lojistik hikayeleridir. 

Bu sektörde fiyattan daha önemli olan şey hizmet kalitesidir. Çünkü daha uygun fiyatlardan dolayı yapılan tercihler eşyalarınızın başına gelecek olan zararlarla size ve çalıştığınız firmaya ciddi manada sıkıntı teşkil edebilmektedir.

İşte sıkça sorulan bazı sorular:

 • Eşyalarıma Dikkat Ediyor musunuz?

Nakliye ve depolama şirketi olarak firmamız Albayrak Eşya Depolama, eşyalarınıza kendi eşyası gibi davranır ve envanterinizin kalitesini korumak için azami özen göstermektedir. Yine de, tüm hizmetlerimizi kapsayan sigorta seçeneklerimizle müşterilerimize teminat sunmaktayız.

 • Eşya Depolama Fiyatları Yaklaşımınız Nasıl, Sonradan Sürprizlerle Karşılaşır mıyız?

Firma olarak depolama ücretleri konusunda gayet şeffaf davranıyor ve her türlü olasılığı göz önünde bulundurarak müşterimize teklifimizi iletiyoruz. Böylelikle sonradan talep edilen ve başta belirtilmeyen fiyatlandırmaları kesinlikle hizmet sürecimize dahil etmiyoruz. Eğer uzun süreli bir depolama hizmeti arayışındaysanız fiyatlandırmamızı sabit tutar üzerinden belirleyerek müşteri hukukunu gözetiyoruz.

 • Depolama ile ilgili herhangi bir sorum olursa, iletişime geçebilir miyim?

Evet tabi ki! Herhangi bir şüphenizi gidermek için bizimle e-posta, telefon veya ofislerimize uğrayarak iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınızı güvenle depolamak ve sizleri memnun etmek için çalışıyoruz.

 • Depolama Hizmeti Nasıl Çalışıyor?

Depolama hizmetleri, temel olarak ev eşyaları, endüstriyel ürünler, mobilyalar için depolama imkanı sunduğumuz entegre tesisimizde gerçekleştirilmektedir. M3 (metreküp) başına kısa ve uzun süreli depolama hizmetleri vermekteyiz. Eşyaları müşterilerin ihtiyaçlarına göre saklıyoruz. Albayrak Eşya Depolama’da hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunuyoruz. 

Ev Eşya Depolama için hijyenik ve kontrollü bir tesis garanti ediyoruz. Bu nedenle eşyalarınızın zarar görme olasılığı oldukça düşüktür. Ayrıca depolama öncesi ve sonrası eşyalarınızın özenle taşınması için özen gösteriyoruz.  Resmi tüm belgelere sahip olan firmamız bunlarla beraber sözleşmeli ve sigortalı bir şekilde eşya depolama hizmetlerini en uygun fiyatlar üzerinden sunmaya devam etmektedir.

Albayrak Depolama Ücretleri

Depolama Fiyat Listesi

depolama ücretleri istanbul

25 m3 ( 1 + 1 ) - Küçük Boy AlbayrakDepo

1.000 + KDV

 • Sigortalı
 • Anahtarlı Oda
 • Paketleme
 • Günlük / Aylık / Yıllık Ödeme Planı
 • % 5 İndirimli Nakliye
eşya depolama fiyatları albayrak

35 m3 ( 2 + 1 ) - Orta Boy AlbayrakDepo

1.500 + KDV

 • Sigortalı
 • Anahtarlı Oda
 • Paketleme
 • Günlük / Aylık / Yıllık Ödeme Planı
 • % 10 İndirimli Nakliye
ucuz eşya depolama şirketi

45 - 50 m3 ( 3 + 1 ) - Büyük Boy AlbayrakDepo

2.000 + KDV

 • Sigortalı
 • Anahtarlı Oda
 • Paketleme
 • Günlük / Aylık / Yıllık Ödeme Planı
 • % 20 İndirimli Nakliye