Hakkımızda

Modern Depolama Şirketi

Albayrak Depolama Ltd.Şti

1955 yılından günümüze uzanan kurumsal ve yenilikçi self storage depolama ile siz değerli müşterilerimize başta İstanbul olmak üzere Ankara İzmir Antalya Kayseri de depolama hizmeti vermektedir.

1955 yılından bu yana İstanbul’da faaliyet gösteren self depolama şirketimiz, yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektördeki varlığını iyileştirmiş öyle ki İstanbul ev eşya depolama denilince akla ilk gelen isimlerden olmaya başlamıştır. Albayrak Depolama olarak vizyon ve misyonumuzu daima geniş perspektiflerde tuttuğumuzdan ötürü daima yenilikler konusunda önde gelen isimlerden olduk.

Depolama sektöründe yenilikçi olmaktan yana temellendirdiğimiz self depolama şirketimiz ile pek çok teknolojik yeniliği ülkemize ilk kazandıran depolama firmalarından olduk, olmaya da devam edeceğiz. Müşterilerimizin eşyalarının güvenliğini ve gizliliğini sağlamak asıl amaçlarımızdandır. Müşterilerimize sunduğumuz çeşitli depolama çözümleri sayesinde artık atmaya kıyamadığınız, artık size fazla gelen eşyalarınızı koyabileceğiniz bir yer var! Ev eşya depolama sektörünü vazgeçilmez kılan faktörlerden birisi her geçen gün artan eşya hacimleri ve daralan yaşam alanları sorunudur.

Yaşam alanları insanlar için çok önemlidir, fazladan eşyaların gereksiz alan işgalleri bir yerden sonra can sıkıcı boyutlara uzanabilmektedir. İşte bu gibi durumlarda firmamız olarak sizlere üstün hizmet anlayışımız ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Eşyalarınızı korumak adına kendi nakliye ekiplerimiz ile eşyalarınızı depolama ünitelerimize naklediyoruz. Üstelik İstanbul ev eşyası depolama konusunda bir çok farklı lokasyonlarda depolama ünitelerimiz bulunuyor. Bu sayede konumunuza en yakın lokasyondaki depolama ünitesine eşyalarınızı yerleştirerek ihtiyacınız olduğunda hızlıca eşyalarınıza ulaşmanız sağlanmaktadır.

Albayrak Depolama olarak müşterilerimize sunduğumuz çeşitli özelliklerdeki depolama üniteleri sayesinde her türden depolama ihtiyacında çözüm ortağı olmaktayız. Sadece ev eşyası değil, ofis vb. kurumsal firmaların da eşyaları verdiğimiz depolama hizmetlerimiz arasında sayılabilir. İstanbul ofis eşyası depolama hizmeti de keza aynı şekilde kurumsal ofislerin arşiv odalarının depolanmasına veya ofiste yer alan eskimiş mobilyaların depolanmasına kadar güvenle depolama tesislerimizde tutabilirsiniz. Her ne kadar İstanbul içinde hizmet veriyor olsak da şehir dışındaki ve yurt dışındaki müşterilerimizin de eşyalarını özenle koruyor, güvende tutuyoruz.

Yaklaşık 30 yılı aşkın meslek tecrübemiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörerek depolama tesislerimizde yenilikler yapmaya, kendimizi sürekli geliştirmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin değerli eşyaları ve özel eşyalarını saklayabilecekleri kişiye özel anahtarlı kiralık kasa hizmetleri de vermekteyiz. Bunun yanı sıra istenilen ebatlarda güvenli depolama üniteleri de sağladığımızdan ve diğer avantajlarımızdan ötürü piyasada en çok tercih edilen depolama tesislerinin başında yer alıyoruz. Depolama tesislerimiz 7/24 güvenlik kameralarıyla kontrol edilmekte, yetkisiz işlemlere karşı korunmaktadır.

Türkiye’nin en güvenli depolama ünitelerini sağladığımızdan kuşkunuz olmasın. Önceliğimiz daima müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan müşterilerimizin rahat etmesi adına gerekli olan tüm adımları Albayrak Depolama olarak biz atmaktayız. Eşyalarınızı korumak ve güvende tutabilmek adına kaskolu eşya depolama hizmeti dahi sağlamaktayız. Henüz Türkiye’de yeni bir sektör gibi olsa da depolama hizmeti veren firmalar arasında bulunduğumuz konum, işimizi ne denli iyi yaptığımızın bir göstergesidir.

hakkımızda albayrak

Misyonumuz

Teknoloji destekli özelleştirilmiş entegre çözümler üreten uzman kadrolarımızla paydaşlarımıza katma değer yaratan,sürdürülebilir Depolama hizmetleri sunmak

albayrak depolama nerede

Vizyonumuz

Küresel Depolama yapı içerisinde yenilikçi entegre çözümler üreterek tercih edilen öncü kurum olmak.

evden eve depolama hakkımızda

Albayrak Depolama Ltd.Şti

1955 yılından günümüze uzanan kurumsal ve yenilikçi self storage depolama ile siz değerli müşterilerimize başta İstanbul olmak üzere Ankara İzmir Antalya Kayseri de depolama hizmeti vermektedir.