Özel Depolama Hizmeti

Özel eşya depolama kapsamında firmamız Albayrak Eşya Depolama olarak her türlü ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama gibi hizmetler sunmaktayız. İstanbul eşya depolama hizmetlerinin ne derece önemli olduğu yıldan yıla daha fazla anlaşılmaktadır.
Bireyler veya işletmeler kendi eşyalarını kendi imkanları ile depolamak istediklerinde ortaya bir çok problem çıkabilmektedir. Depolanan eşyaların sağlıklı bir ortamda saklanması, güvenliğinin sağlanması, nem veya rutubet gibi olumsuzluklardan korunması ve uygun ortamın bulunması gibi sıkıntılar işi iyice zorlaştırmaktadır.

Özel Eşya Depolama

Ev eşya depolama özel olarak lojistik ve nakliye firmalarının sunduğu ücretli hizmetlerden bir tanesidir. Günümüzde profesyonel olarak uygun, kilitli ortamlarda sunulan ve ekseriyetle İstanbul ilinde ev eşyası depolama hizmeti ev sahiplerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır.
Kısaca hangi noktalarda özel eşya depolama gerektiğinden bahsedelim:

  • Taşınma sürecinde kısa süreli eşyaların bir depoda bekletilmesi gerektiğinde,
  • Kısa süreli olarak alınan eşyaların muhafazası gerektiğinde,
  • Evlilik için çeyiz malzemesi olarak düğün öncesi alınan eşyaların bir depoda tutulması gerektiğinde,
  • Kısa süreli görevlendirme, yurt dışı görevi gibi özel sebeplerden ötürü ev eşyası depolama alanı gerektiğinde,
  • Uzun süreli tayin durumunda eşyaların güvenle saklanması gerektiğinde.

Daha farklı ve özel sebeplerden dolayı da eşya depolama zarureti gerekebilmektedir.


özel depolama şirketi
ozelesyadepolama

Sigortalı Özel Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetinin özel olarak sunulduğu ve resmi düzeyde lojistik faaliyetleri kapsamında yer aldığı günümüzde sektörün bazı standartları bulunmaktadır. Bu standartlar müşteri mağduriyetinin önlenmesine yönelik gerekli odalar ve kanun maddeleriyle düzenlenmiştir.
Özetle bahsedecek olursak özel eşya depolama sektörünün hizmet standartları arasında:
-Eşya depolama hizmetinin sözleşme ile şeffaf bir şekilde müşteriye sunulması,
-Fiyatlandırma politikasının müşteriye açıkça teklif edilmesi. Yani sonradan sürpriz maliyetlerle müşterinin mağdur edilmemesi,
-İstanbul eşya depolama hizmeti kapsamında nakliye hizmeti gerekiyorsa fiyatlandırmanın müşteriye iletilmesi,
-Nakliye hizmetinin profesyonel araçlarla ve ekiple yapılması,
-Eşya depolama alanının müşteriye özel olarak sunulması,
-Kaybolma, kaza, deforme gibi durumlara karşı sigortalı özel eşya depolama hizmetinin verilmesi.
Günümüzde özellikle sigortalı ev eşyası depolama hizmeti İstanbul gibi büyük illerde müşteri haklarının korunması açısından son derece önemlidir.


Özel Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul özel eşya depolama fiyatları eşyanın metreküpü, kapladığı hacim ve özel talepler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Ayrıca nakliye hizmeti, kamera hizmeti, özel alan, eşya depolama süresi gibi durumlar da fiyata ilave olarak yansıtılmaktadır.
Standart olarak eşya depolama fiyatları konusunda rakam verecek olursak mini eşya depolama 70 TL+KDV ‘den başlayarak 800 TL+KDV ‘ye kadar çıkabilmektedir. Eşyanın hacmi, oda sayısı baz alınarak belirlenen bu fiyatlar aylık bazda eşya depolama maliyeti olarak müşterilere sunulmaktadır.


ozelevesyasidepolama
ofis eşyası depolama firmaları

Albayrak Özel Eşya Depolama Hizmetleri

Nakliye ve lojistik sektöründe 25 yılı aşan tecrübemizin bir gereği olarak İstanbul özel eşya depolama faaliyetinde de tecrübelerimiz yeterli düzeydedir. Bu tecrübeyle birlikte eşya depolama hizmet çıtasını yukarılara taşımayı ilke edinmiş bulunuyoruz.
Profesyonel olarak müşterilerimize sunduğumuz eşya depolama hizmetlerimizle sektörde farkındalık oluşturmayı hedefleyen Albayrak Ev Eşya Depolama, daima daha iyisi için ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.
Teknoloji destekli, tam güvenlik tedbirlerinin alındığı depomuzda 7/24 kamera sistemleri ile eşyanızı emanetimiz biliyoruz. Tecrübeli ekibimizle birlikte adresten depoya, depodan adrese organize ettiğimiz depolama çalışmalarımız tamamen müşteri memnuniyeti ekseninde geliştirilmiştir.
İşte sunduğumuz depolama hizmetlerinin bazıları:

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama hizmetimiz genellikle İstanbul şehrinde sıklıkla talep aldığımız hizmetlerden bir tanesidir. Büyük bir metropol olması nedeniyle taşınma, görevlendirme gibi bir çok durum eşya depolama hizmetini gerekli kılmaktadır. Bu noktada özel eşya depolama için entegre organizasyon merkezimizden her türlü ihtiyaçlara cevap verebilme kabiliyetimizi günden güne geliştirmekteyiz.

Ofis Depolama

İş hayatının sirkülasyonu ve canlılığı nedeniyle adeta ticaret merkezi olan İstanbul, ofis depolama hizmetleri alanında halen büyük bir boşluk içermektedir. Sektördeki boşluğu kaliteli ve güvenli hizmet sunumuyla doldurmak adına firmamız Albayrak Eşya Depolama olarak ofis ve iş yeri sahiplerini 1.sınıf hizmetlerimizle tanıştırmak istiyoruz.
Ofis eşyaları ev eşyalarına göre daha kıymetli ve hassas olabildiğinden dolayı depolama hizmetinin güvenli ve sigortalı olarak yerine getirilmesi oldukça önemlidir. Gerek nakliye ve gerek depolama süreçlerinde şeffaflık ekseninde yürüttüğümüz çalışmalarımızla müşterilerimizi memnun etmeyi başarmanın haklı gururunu firma olarak yaşıyoruz.

Konteyner Depolama

Ticari eşyaların barındığı konteynerler gümrüklemede, nakliyede ve diğer resmi aşamalarda sıkıntı yaşadıklarında depolama ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Ticari eşyaların maddi değerinin fazlaca olması depolamanın profesyonel sunulmasını gerektirmektedir. Albayrak Eşya Depolama firmamızda konteyner depolama alanlarımız özel olarak tahsis edilmiş olup müşterilerimizin güvenine sunulmuştur.

İstanbul Özel Eşya Depolama

İstanbul gerek bireysel gerek ticari anlamda özel eşya depolama taleplerinin günden güne arttığı bir metropoldür. Eşya depolama özel bir tecrübe ve lojistik kabiliyet gerektirdiğinden dolayı sizleri sektörde 25 yılı aşkın tecrübesiyle ve yüzlerce referansıyla öncü olmayı başaran Albayrak Eşya Depolama firmamızla tanışmaya davet ediyoruz.
Bize ulaşabileceğiniz telefon numaraları ve iletişim ofislerimiz İletişim sayfamızda listelenmiştir.