Mini Depolama Hizmeti

Mini depolama , küçük ebatta eşya depolama hizmetinin kısaltılmış adı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir veya birkaç parçadan oluşan küçük hacimli eşyaların tercihe göre özel mahfazalarda veya depo ortamlarında güvenli bir şekilde ücretine mukabil saklanması hizmetinin genel adıdır.
Günümüzde eşya depolama, profesyonel olarak kurumsal firmalar tarafından sağlanan bir hizmet çeşidi haline gelmiştir. Bunun sebebi insanların geçici sebeplerden ötürü eşyalarını güvenle emanet etme ihtiyacıdır.

Kimi ev ve iş yeri sahipleri için malzemelerin tamamının saklanması gerekirken kimileri için birkaç parçadan oluşan parçanın depolanması gerekebilir. Bu durumda bir odadan oluşan saklama alanı yerine yine özelleştirilmiş fakat metrekaresi/metreküpü daha küçük alan tercih edilmektedir.

Mini Eşya Depolama Nedir ?

Küçük parçalardan oluşan, az hacimli eşyaların belirli bir süre profesyonel ve kurumsal ev eşya depolama alanlarında saklanmasına mini eşya depolama adı verilmektedir. Firmamız Albayrak Eşya Depolama İstanbul merkezli tam entegre deposunda bu hizmeti de vermektedir.
Eşya depolama fiyatları listemizi incelediğinizde liste başında yer alan ve fiyat olarak gayet makul tuttuğumuz hizmetimiz mini depolama olarak değerlendirmelerinize sunulmuştur.

Mini Depolama Çeşitleri Nelerdir?

Mini depolama çeşitleri kendi içerisinde kategorize edilebilir. Müşterilerin tercihlerine göre güvenli, dikey saklama alanlarında muhafaza edilebildiği gibi özelleştirilmiş, kilitli bölmelerde veya mini oda diyebileceğimiz dolaplarda da saklanabilirler.
Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden yola çıkarak mini depolama çeşitlerini kendi içerisinde listeleyecek olursak;

  • Bireysel eşya depolama (Kişisel eşyaların küçük çanta veya kolilerinde güvenle saklanması)
  • Kurumsal eşya depolama (Firma veya diğer kurumlara ait arşiv niteliği taşıyan veya demirbaş teşkil eden parça eşyaların saklanması)
  • Beyaz eşya depolama (İleriye yönelik kullanımı düşünülen bir veya birkaç parçadan oluşan mini beyaz eşyalar mini depolama olarak değerlendirilebilir)
  • Antika eşya depolama (Antika değeri taşıyan kıymetli bir veya birkaç eşyanın özel korunaklı bölmelerde saklanması)
minidepo
minidepolama

Mini Depolama Hizmetinde Önemli Olan Şeyler Nelerdir ?

Mini depolama hizmetinde önemli olan husus hizmetin fiyat veya hacim olarak küçümsenmeden itina ile yerine getirilmesidir. Sektörde hizmet veren firmaların müşterilerinden gelen hiçbir talebi fiyatına veya iş hacmine göre değerlendirmeden titizlikle yerine getirmesi kurumsallığın bir ifadesidir.

Albayrak Eşya Depolama olarak tüm müşterilerimize kurumsallığımızın bir gereği olarak eşit mesafede yaklaşıyor, asla iş seçmeden hizmet sağlamaya çalışıyoruz. Bu sebeple küçük parçalardan oluşan eşya veya eşyaların saklanması taleplerine cevap verebilmek adına depomuzda özel bölümler, mini dolaplar ve odacıklar tesis edilmiştir.

Müşterilerimizden gelen talepler değerlendirilerek fiyatlandırma seçeneklerine göre güvenli genel, güvenli özel alanlarda depolama hizmetini başlatmaktayız. Diğer depolama seçeneklerinde olduğu gibi sözleşme ve sigorta sağlanmakta olup şeffaflık ve teminat önceliğimizdir.

Mini Depo Ölçüleri Nedir ?

Eğer ölçülendirmelerle mini depolama sağladığımız depolardan bahsedecek olursak ortalama 6 m3 hacimden bahsedebiliriz. Firmamızın özel tam güvenlikli ve entegre deposunda hemen her türlü mini eşyalar için depolama sunulmaktadır.
Mini depo ölçüleri:
Derinlik : 200 cm
Genişlik : 150 cm
Yükseklik : 200 cm
Ortalama Hacim : 6.2 m³
Yukarıda verilen ölçüler ortalama mini eşya depolama bölmelerini kapsamaktadır. 6 ile 10 m3 arası eşya depolama fiyatlarımız gayet makul olup teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

minidepolamaistanbul
minievdepolama

İstanbul Mini Eşya Depolama

İstanbul mini depolama hizmeti veren firmamız Albayrak eşya depolama, tüm müşterilerine ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktadır. Sunduğumuz mini depolama hizmetine talebe göre nakliye imkanı da sunmaktayız. Sunduğumuz diğer avantajlar için iletişime geçebilirsiniz.
İstanbul genelinde hemen her bölgeden yüzlerce referansımız, eşya depolama sektöründe kazandığımız güvenin bir göstergesidir. Depolama standartlarının üstünde olanak sağlayan tam entegre depomuzu inceleyen müşterilerimiz işimizi özenle yaptığımızı gözlemleyerek gönül rahatlığı ile çalışmayı kabul etmektedir.
İstanbul Avrupa Yakası eşya depolama çalışmalarımız aynı zamanda İstanbul Anadolu Yakası eşya depolama hizmetlerini de kapsamaktadır. Hemen her bölgeden kolay ulaşım imkanlarının sağlandığı depomuz ayrıca özel nakliye araçlarımızla da işinizi kolaylaştırmaktadır.

Eşya Depolama Firması İletişim

İstanbul ilinde hizmet veren eşya depolama firması sayısı tahmin edilenden daha fazla olup iletişim açısından çok seçenek vardır. Bunun sebebi gerekli resmi belgeleri, depolama ortamını sağlamadığı halde depolama hizmeti sunduğunu iddia eden nakliye firmalarıdır. Bir iş yeri veya alelade dairelerin kiralanarak depo gibi lanse edilmesi müşteriler açısından mağduriyetler oluşturabilmektedir.
İşin resmi şartları incelediğinde kurumsal olarak depolama firması çok az olup iletişim bilgilerine yine internet üzerinden ulaşabilirsiniz.
Firmamı Albayrak Eşya Depolama başta ev eşya depolama olmak üzere kurumsal depolama ve diğer tüm depolama hizmetlerine uygun deposunda çalışmalarına devam etmektedir.
Albayrak Ev Eşya Depolama İletişim No: 0532 356 62 85

Mini Eşya Depolama Fiyatları

Mini depolama fiyatları şirketimiz tarafından 70 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Eşya depolama fiyatları hakkında İstanbul genelinde sabit bir rakamdan söz etmek çok zordur. Eşyanın incelenmesi ve fiyatlandırmanın yetkililer tarafından yapılması elzemdir. Ayrıca fiyata ekstra olarak müşteriden gelen isteklerinde neticesinde ortalama bir fiyattan bahsetmek daha sağlıklı olacaktır.
2022 yılı mini depolama fiyatları üzerinde fazla bir artış beklenmemektedir. Sektörün artan maliyetlerine rağmen firmamız sabit fiyat politikasını müşterilerinin memnuniyetini kazanmak ve referanslarını sağlamlaştırmak adına devam ettirmektedir.